За постійного зростання вартості комунальних платежів особливо гостро стає питання раціонального використання енергоресурсів. Згідно зі статистикою, звичайна Українська сім’я витрачає близько 200 тонн води на рік! При використанні нашого пристрою така сім’я могла б заощадити до 140 тонн води на рік!
А ТЕПЕР ПОЛІТАЙТЕ СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ, яких, як відомо багато не буває і Ви могли б витратити їх на важливіші ПОТРІБИ Вашої РОДИНИ!!!
Водозберігаючі пристрої-насадки з регулятором витрати води є рішенням щодо скорочення витрат на послуги ЖКГ.
При використанні нашого пристрою відбувається значна економія води та енергії необхідної для підігріву води, а також зниження витрат на каналізацію, а це дозволяє не тільки заощадити значні засоби, але й піклуватися про навколишнє середовище!
Завдяки формі та внутрішньому пристрої в насадці виникає вакуум, повітря всмоктується в потік і змішується з водою – через це в ній утворюються крихітні повітряні бульбашки, що замінюють деякий об’єм води, що робить струмінь щільним, приємним для дотику і покращує його миючі властивості без погіршення. комфорту користування. В результаті ефект залишається таким самим, як і при звичайному душі, але води для цього потрібно менше 70%.
Цей виріб придатний для використання в кожній квартирі, приватному будинку, школах, дитячих садках, готелях, ресторанах, лікарнях, заводах, студентських гуртожитках, басейнах, спортивних центрах тощо, а також у побуті скрізь там, де споживається вода.
Увага!
Ваші витрати на встановлення даного пристрою окупляться вже через 2-3 місяці!
Пристосування працює у двох режимах: миття з розсікачем більш ефективне та просте при половинному споживанні води
Часті питання:
1.Чим відрізняється лічильник обліку води від регулятора витрати води?
Лічильник обліку води рахує воду. Встановивши лічильник обліку води, Ви платите за фактичну витрату води та перестаєте платити «за сусіда». Регулятор витрати води дозволяє скоротити витрати води та заощадити Ваші кошти.
2. Чи можу я сама встановити регулятор витрати води у себе вдома?
Регулятор витрати води дуже простий у монтажі і не становить жодних труднощів.
3.У мене в котеджі своя свердловина, і за воду я не плачу, навіщо мені встановлювати регулятори витрати води?
Після встановлення регуляторів витрати води у котеджі у Вас зменшиться навантаження на стоки та фільтруючу систему, скоротяться витрати на електроенергію, що споживається насосними станціями та водонагрівачами.
4. Скільки коштує регулятор витрати води?
Регулятор витрати води – 150 грн.
5.Де потрібно встановлювати регулятори витрати води, щоб отримати максимальну економію?
Щоб отримати максимальну економію, регулятори витрати води слід встановлювати на всіх змішувачах, які є у будинку.
6.Куди встановлюється регулятор витрати води?
Регулятор витрати води на кран встановлюється на закінчення виливу замість сіточки або аератора. Регулятор витрати води на душ встановлюється між змішувачем та шлангом душу.
7.На які змішувачі підходять регулятори витрати води?
Регулятори витрати води підходять абсолютно на всі змішувачі.
8. Чи не шкідливі для здоров’я регулятори витрати води?
Регулятори витрати води виготовлені із харчової пластмаси і жодної шкоди для здоров’я вони не зазнають. .
9. Який термін служби у регулятора витрати води?
Заявлений виробником термін служби регуляторів витрати води не менше 5 років.
10. Чи повинен я обслуговувати регулятор витрати води?
Залежно від якості Вашої води, можливо, потрібно прочищати захисну сіточку від вапна.
11.У нас дуже брудна вода, чи не буде регулятор витрати води постійно забиватись?
На регуляторі витрати води стоїть захисна сіточка, яка захищає регулятор від попадання в нього вапна або іншого бруду. Можливо, потрібно зрідка прочищати змінну сіточку. Періодичність прочищення буде не частіше, ніж Ви раніше прочищали аератор, т.к. на регуляторі витрати води стоїть така сама сіточка, як і на аераторі, адже регулятор витрати води виготовляється на тому самому заводі, що і аератор.
12.Де можна купити регулятори витрати води?
Зараз йдуть переговори з найбільшими торговими мережами щодо продажу регуляторів через їхні мережеві магазини. На даний момент купити регулятор витрати води Ви можете у нас. Для цього Вам достатньо зателефонувати на наші телефони або залишити нам заявку.
13.В яких країнах уже використовують регулятори витрати води?
США, Бразилія, Великобританія, Голландія, Данія, Німеччина, Іспанія, Чехія, Швейцарія, Італія, Китай, Корея, Австралія, Росія та ін.
14.Де вже встановлені регулятори витрати води?
Регулятори витрати води встановлені на всіх соціальних об’єктах міста Києва, це будинки інвалідів, дитячі будинки, психоневрологічні інтернати та ін. У бізнес-центрах, фітнес-центрах, готелях, ресторанах, кафе.
15.Я дуже багато плачу за воду, щоб заощадити, чи мені потрібно встановити лічильник обліку води або регулятор витрати води?
Вам потрібно встановити і лічильник обліку води, який вважатиме споживану Вами воду, і регулятор витрати води, який регулюватиме витрати води та економить Ваші засоби.
16.У мене немає лічильника обліку води, чи потрібні мені регулятори витрати води?
Крім основної функції – економії води, регулятор витрати води забезпечує комфортний тиск без розбризкування і гідроударів.
17. За який період часу окупається регулятор витрати води у трикімнатній квартирі?
Від кількості кімнат окупність не залежить. Тут має значення кількість змішувачів у квартирі, кількість мешканців, культура споживання води. Наприклад, період окупності регуляторів витрати води в сім’ї з трьох осіб (двоє дорослих та одна дитина) у стандартній квартирі (одна змішувач на кухні, один у ванній на умивальнику, та один у душі) становить від 2 до 4 місяців, залежно від культури споживання води (чи виключаєте воду, коли чистите зуби, як часто приймаєте ванну …).
18.Не розірве в мене труби, т.к. виникає надлишковий тиск у крані?
Труби у Вас не розірве. Ніякого додаткового тиску регулятор витрати води в трубах не створює. Щоб мені помити голову, мені потрібно 2 кружки води, як я зможу помити голову одним кухлем?
Добре, що ми миємося не з кухлів, а зливою, що тече з крана. В середньому з душу виливається 20 літрів води за хвилину (це близько 100 склянок). Після установки регулятора витрати води, у Вас буде витікати 10 літрів води за хвилину (50 склянок), що цілком достатньо для комфортного миття.
19. У мене стоїть радянський змішувач. На закінченні виливу немає жодної різьби. Чи можу я встановити регулятор витрати води?
Регулятор витрати води Ви встановити зможете, але для цього Вам потрібно буде поміняти вилив (або як у народі його називають «гусак»), який Ви також можете придбати у нас. Заміна виливу процедура не складна, але може знадобитися необхідний інструмент.
20. Які ще є переваги у регуляторів витрати води, крім економії води?
Крім основної своєї функції – економії води, регулятор витрати води має низку інших переваг використання:
Забезпечення комфортного напору без бризок та гідроударів;
Зменшення навантаження на стоки;
Скорочення витрат на електроенергію, що споживається насосними станціями та водонагрівачами;
Зменшення навантаження на фільтруючі системи;
Вирівнювання тиску по всій системі водопостачання будівлі;
21. Чи є недоліки у регуляторів витрати води?
Недоліки, звичайно, є, але про них одразу забуваєш, після порівняння квитанцій, до встановлення регуляторів витрати води та після. А основний недолік – ванна наповнюватиметься трохи довше.