Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Монтаж побутової техніки

Вам потрібно в найкоротші терміни та за гарною ціною здійснити підключення посудомийки, пральної машини або іншої побутової техніки. Ми зможемо швидко та надійно встановити, підключити, зробити тестовий пуск та перевірити герметичність з’єднань.
Наша компанія, яка має багаторічний досвід роботи, зможе порекомендувати, підібрати та доставити необхідне Вам матеріали, обладнання за найкращою ціною.
Ми працюємо з такими брендами, як Ariston, Siemens, Electrolux, Bosch, Indesit, Zanussi, Beko, AEG та інших марок.
За Вашим бажанням можемо встановити системи захисту від протікання, додаткову систему фільтрації води.
Наша компанія для монтажу використовує тільки якісні матеріали, запірну арматуру, кабель ПВС – перевірені часом і зарекомендували себе на ринку з огляду на те, що ми надаємо гарантії на роботу 4 роки.
Встановлення та підключення побутової техніки – це комплексна послуга. Нашим клієнтам ми допомагаємо вирішити різні завдання: вибрати оптимальне місце встановлення приладів (посудомийної машини, пральної машини, водонагрівача, газової або електричної плити тощо) правильно провести монтаж техніки, виконати підключення приладів до джерела енергії.

Вибери якість – заощаджуй час!

Ми зробимо

Быстро осмотрим место установки оборудования, выберем оптимальный вариант монтажа, произведем просчет, предложим лучшую цену

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні працівники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!