Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Чистка каналізації

Благо цивілізації – каналізаційна система, на сьогоднішній день у кожному житловому будинку, адміністративних та виробничих будівлях.
Від безперебійної роботи системи залежить санітарно-гігієнічний стан приміщень, мікроклімат, поява неприємних запахів, погіршення прохідності труб та провиною всьому цьому засмічуванню!
Наша компанія прочищає зливові, промислові, побутові каналізації.
Професійний підхід до роботи гарантує цілісність комунікацій усунення засмічення високої складності, відновлюючи працездатність системи загалом.
В арсеналі нашої компанії є автоматизоване обладнання, технологічні новинки та надійні руки наших кваліфікованих співробітників.

Працюємо без вихідних, виїжджаємо в будь-який зручний для вас час. Професійний підхід до роботи. Здійснюємо комплексне або часткове промивання каналізаційної мережі: побутової, внутрішньої, зовнішньої, дренажної, дощової, дворової, магістральної, вуличної, водостоків, колодязів, вигрібних ям і септиків в квартирах, офісах, бізнес-центрах у приватних будинках. , у готелі, готелях, складах, кафе, ресторану, їдальні, автомийки, пром підприємства, санаторій, сауни, заправних комплексів. Готівковий та безготівковий розрахунок. Укладаємо договори. Можемо працювати як разово, і на постійній основі.

Висока якість за доступними цінами.

У нас є переваги

Оперативно виконуємо, робота 24/7, прозора ціна, всі потрібні папери

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні працівники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!