Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Встановлення лічильників води

Ви хочете встановити чи замінити водомір? Вас цікавить скільки коштує установка лічильників води у Києві? Ціни на монтаж лічильників води можуть бути різними, все залежить від цінової політики компанії та її рівня. Відомо, що по Києву багато недобросовісних компаній із встановлення приладів обліку, що діють без ліцензії, виконують роботу неякісно та ​​з порушеннями, віддають якийсь акт на монтаж і відправляють Вас самих проводити реєстрацію в енергопостачальних організаціях. Вони пропонують установку лічильників води дешево, залучаючи низькою ціною та заробляючи на ошуканих громадянах.

Ми відповідаємо за виконану роботу і зможемо завершити без ваших зайвих переживань реєстрацію в ТОВ «Єврореконструкції», водоканалі, теплоенерго, центрі комунального сервісу (ЦКС) із законним опломбуванням Ваших приладів обліку у найкоротший термін за привабливою ціною.

Ми поставимо на облік Ваши прилади

Усі прилади обліку що були встановленні чи замінені нашою компанією будуть передані на облік, опломбовані енергопостачальною організацією, безкоштовно

Справедлива ціна

Якщо ви є нашими замовником або встановлююте два чи більше лічильників Ви можете отримати додаткову знижку

Хороші співробітники

Досвідчені співробітники кол-центру компанії EkoTex зможуть в найкоротші терміни відповісти на всі Ваші питання

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!