Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Майстер на годину

Наш будинок вимагає до себе постійної уваги: ​​відвалюється шпалера, покосилася полиця, заїдають ручки у дверях або замки, на кухні тече кран, потрібно повісити картину, зробити косметичний ремонт.

Догляд за будинком завжди вимагає постійної турботи, навіть у невеликих квартирах, завжди є що полагодити, пофарбувати, встановити, почистити або прибрати. При вирішенні таких домашніх складнощів Вам не знадобиться витрачати час, вихідні на поїздку в маркет, щоб придбати літр фарби, гачки та карнизи. Вам більше не потрібно замовляти дорогих фахівців, різного профілю, адже рішення є – ми зробимо це за Вас! Скористайтеся запропонованою нами послугою «Майстер на годину» у Києві та Київській області, адже ці послуги наша компанія надає професійно!

Сервіс «Майстер на годину» обійдеться Вашому бюджету набагато дешевше, ніж повноцінні ремонтні роботи. Адже якщо на таку дрібну складність як протікає змішувач, розетка, що іскриться або скриплять двері не звертати увагу, то це може призвести до серйозної проблеми і змусити залізти в кишеню за значною сумою.

У нас найбільш конкурентоспроможні ціни на послугу «Майстер на годину» у Києві та Київській області.
Ми працюємо швидко та акуратно! Ваша сім’я і Ви не відчує жодних незручностей. Ми виносимо сміття за собою, візьмемо на себе всі проблеми та турботи у вирішенні господарських клопот по сантехніці, заміні картриджів у фільтрах, очищенні бойлерів, кондиціонерів, електриці, збиранні меблів, дрібного ремонту кімнати або квартири, дверей та зробимо Ваш будинок упорядкованим та комфортним.

Ми робимо, ви відпочиваете!

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!