Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Встановлення бойлера

Ви вирішили позбутися постійних проблем із перебоями постачання гарячої води та стати незалежними від сезонних відключень.
Ви прийняли правильне рішення – встановлення бойлера (накопичувального водонагрівача) є зручнішим та безпечнішим способом завжди бути з гарячою водою.
Співробітники нашої компанії врахують усі ваші побажання щодо монтажу водонагрівача (накопичувального, проточного типу) виїдуть для проведення обстеження у всі райони Києва та Київської області, оскільки ця послуга користується попитом у власників дач, заміських будинків.
Ми працюємо з такими брендами як Ariston, Siemens, Electrolux, Bosch, Indesit, Zanussi, Beko, AEG та інші марки та зможемо порекомендувати, підібрати, доставити потрібне Вам обладнання за найкращою ціною.
Фахівці сантехніки якісно встановлять, проведуть випробування, перевірять на протикання всі з’єднання, оформимо всі необхідні папери та дамо гарантію на виконані роботи, матеріали терміном на 4 роки.
Ви можете замовити у нас обслуговування, поточний ремонт, чищення бойлерів (накопичувального, проточного типу), якщо такі вже у Вас стоять.
Установка бойлера допоможе раз і назавжди вирішити проблему з відсутністю гарячої води.

Найкраща якість за доступною ціною – ось наш девіз!

Ми зробимо

Швидко оглянемо місце установки обладнання, виберемо оптимальний варіант монтажу, здійснимо прорахунок, запропонуємо кращу ціну

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні співробітники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!