Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Ремонт офісу

Відремонтувати офіс у Києві та Київській області швидко, на належному рівні за прийнятними цінами, зможуть співробітники нашої компанії, які володіють усіма навичками: будівництва, інженерії, дизайнерської майстерності, спеціально навчені люди для підбору та закупівлі матеріалів.
Ми пропонуємо нашим клієнтам послугу, що включає повний цикл ремонтно-будівельних робіт для офісних, виробничо-складських приміщень Києва та Київської області «Під ключ»!
Якщо Ви наважилися, Вам достатньо набрати телефон нашої компанії, і наші кваліфіковані співробітники радо допоможуть:
Розробити проект-дизайн офісу, інженерні проекти на електрику, сантехніку, водопостачання, витяжку, каналізацію, відеоспостереження, пожежно-охоронну сигналізацію, налагодити зв’язок.
За необхідності: замінити вікна, двері, радіатори опалення, демонтувати стіни, вирізати нові отвори; закупити, доставити, підняти обладнання, меблі, матеріали; демонтувати чи встановити нову сантехніку, вимикачі, розетки; провести будівельно-монтажні роботи; прибрати приміщення після ремонту, завантажити та вивезти сміття; прикрашати приміщення.

Рішення, пропоновані нашою компанією «Під ключ», цілком достатньо, щоб додатково не звертатися до послуг кількох вузькоспеціалізованих підрядників. У нашому штаті працюють спеціалісти різних профілів, що дозволить уникнути проблем, пов’язаних із неясностями в роботі, вчасно здати об’єкт і при цьому заощадити кошти.

Робимо з розумом!
Відповідаємо головою!

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!