Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Монтаж електропроводки

Ви бачите, що стара електропроводка не справляється з навантаженням або хочете зробити ремонт та прокласти нову електропроводку у квартирі / офісі / будинку?
Ви повинні враховувати, що електромережі мають бути надійними, пожежостійкими, безвідмовними, а простягати проводку електрокабеля зобов’язані майстри електрики з досвідом та потрібними допусками та дозволами.
До початку робіт необхідно вирішити, де будуть розетки, вимикачі, світильники, а де буде техніка, що тягне на себе найбільше навантаження!
Заміна та прокладка кабелю повинна супроводжуватися попереднім планом розведення, щоб правильно вибрати матеріал, комплектуючі та визначити тип прокладки кабелю, де у пластикових коробах, а де труба-гофра тощо.
Наші досвідчені майстри за Вашою заявкою зможуть приїхати до Вас у зручний для Вас час, підказати можливі варіанти, закупити матеріали та прокласти проводку, вони працюють швидко і це не займе багато часу.

Надійність та низька ціна

Замовляючи витратні матеріали в компанії «EkoTex» ми забезпечуємо їхню безпеку та прийнятну ціну

Програма лояльності

У разі якщо Ви не вперше замовляєте послуги у нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на усі види робіт. А також знижка пільговим группам осіб у розмірі 5%

Якісний сервіс

Наша служба підтримки відповість по телефону про склад робіт про кабелі, проконсультує за цінами та прийме вашу заявку

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!