Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Про компанію

«ЕкоТех» засновано в 2014 році командою професіоналів, здатних забезпечити надійний і якісний супровід кожного об'єкта, що обслуговується.
Ви можете замовити проектні, загально будівельні роботи, виклик слюсаря-сантехніка, зварювальника чи монтажника у квартиру, додому чи в офіс для ремонту електромереж водопроводу, опалення, вентиляції та каналізації чи сантехнічного обладнання.
Виконуємо комплексні сантехнічні роботи з проектування та монтажу систем водопостачання, опалювальних та вентиляційних систем, облаштування вузлів комерційного обліку води, тепла та інших інженерних комунікацій, обслуговування автоматизованих систем збору та передачі даних.
Варто зазначити, що компанією здійснюється також перевірка приладів обліку, води, тепла на власному сертифікованому обладнанні та подальшу реєстрацію в постачальних організаціях.

Наша місія

Це просування функціональних рішень у галузі послуг ЖКГ, а також підвищення культури послуг при проведенні робіт. Ми маємо високотехнологічне обладнання з усіма допусками та ліцензіями для якісного виконання робіт. Ми Гарантуємо клієнтам оптимальний вибір найкращих товарів від провідних світових брендів, професійні консультації, своєчасну доставку замовлення та допомогу на всіх етапах співробітництва. Ми пропонуємо якісне виконання послуг за помірними цінами. Ми об'єднуємо широкий спектр сервісів та можливостей, враховуючи всі труднощі, які виникають при виконанні робіт. Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи. Ми гарантуємо якість кінцевого результату та суттєву економію.

Наші інструменти

Прозорі, фіксовані, низькі ціни на послуги. Робота тільки з якісним обладнанням. Найм досвідчених майстрів, постійне підвищення кваліфікації працівників. Повна законність роботи – у нас є всі необхідні ліцензії та сертифікати. Ми розробляємо сервісну стратегію компанії від розробки скриптів для кожного етапу контакту клієнта з компанією до стандартів поведінки та тренінгу сервісних навичок персоналу. Жодного нав'язування послуг – тільки чесні та об'єктивні консультації. Доступний сервіс.

Наші цінності

В умовах найскладнішої столичної конкуренції у сфері ЖКГ ми вижили і досягли успіху виключно завдяки чіткому дотриманню принципів, яких неухильно дотримуємося й досі: професіоналізм, відповідальність, якість. Спробуйте самі, та переконайтеся, що ми виконуємо роботу швидко та якісно. На відміну від більшості конкурентів, ми не заплющуємо очі на проблеми.

Мета компанії

Надання якісних послуг у вигляді готового рішення та помірної ціни. Ми зробили все, щоб Ваша подорож з нашою компанією була комфортною.
Надійна та професійна команда

Наші співробітниці

Анна

Marketing - директор

Діна

Заступник директора

Дар'я

HR

Олена

Керівник відділу якості

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!