Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Встановлення фільтрації для води

Установка водофільтрації

Вода – важлива складова нас самих та нашого побуту, ми її вживаємо, готуємо їсти, використовуємо для вмивання.
Вода, що надходить у наші крани, навіть мінімально не відповідає споживчим нормам, у неї є тверді частинки всіляких фракцій, солі металів, хімічні домішки та багато іншого, тому на неї не можна готувати їсти, вмиватися, не кажучи вже вживати без кип’ятіння!
У наш прогресивний час є рішення! Система фільтрації зворотного осмосу допоможе усунути проблеми з водою та зможе очистити до 99% усіх існуючих домішок, видалити бактерії та збудників вірусних інфекцій.
Фільтрування води із зворотним осмосом очищає воду на молекулярному рівні.
Ефективність та низька вартість системи підтримує її популярність серед наших співвітчизників та дозволяє запобігти всім негативним наслідкам.
Наша Компанія EkoTex зможе за доступною ціною закупити, доставити, встановити, обслуговувати та дати поради щодо роботи з системою фільтрації води зворотного осмосу.

Пам’ятайте – Ми складаємося з води!

Ми зробимо

Швидко оглянемо місце установки обладнання, виберемо оптимальний варіант монтажу, здійснимо прорахунок, запропонуємо кращу ціну

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні працівники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!