Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Проектування систем

Проектування систем тепло – водопостачання, водовідведення квартир, будівель, приватних будинків є дуже важливим.
Багаторівневий процес планування вирішального способу та схеми водо-теплопостачання об’єктів нерухомості повинен відповідати їх практичному призначенню, особливостям споруди та повинен бути виконаний за всіма правилами та дотриманням всіх норм виконання проектного рішення систем тепло водопостачання будівлі.
Це дозволяє створити оптимальні умови для життєзабезпечення, не забуваючи про раціональне використання ресурсів, поряд із збереженням коштів.
Наші фахівці розроблять проект з урахуванням індивідуальних параметрів будівлі, матеріалів, що використовуються під час будівництва, кліматичні особливості з урахуванням ваших побажань, дозволивши зручне та безпечне використання системи, балансуємо витрати на обслуговування та утримання системи.
Ми розробимо комплексний підхід до реалізації проекту будь-якої складності та можемо провести весь комплекс робіт: від закупівлі комплектуючих матеріалів до професійного монтажу за максимально короткі терміни за помірними цінами.

EkoTex – економить ваш час та гроші!

 

Ми можемо

Після проведення робіт майстри приберуть за собою та дадуть гарантію на матеріали та виконані роботи від 3 років.

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні співробітники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!