Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Вакансії

Кращий вибір для тебе

Битові Послуги - це необхідність, з якою рано чи пізно доводиться зіткнутися кожній людині.

Наше підприємство надає послуги з сантехніки,каналізація, електромонтажу, повірки ,заміні, встановленню приладів обліку води- тепла, маємо відгалужені підприємства що проводять строітельно -ремонтні работи ;ремонт офісних, виробничо - складських приміщень, квартир, домівок. (майстри на час) Дрібний ремонт, фарбування стін, укладка плитки та підлогових покриттів, збирання розбирання меблів та багато іншого є в нашому арсеналі!
Ви завжди зможете заробити гроші навіть якщо Ви маєте основну роботу та розглядаєте роботу у нас як додатковий заробіток до основного сімейного бюджету навіть не виїжджаючи з району проживання!
Тому, запрошуємо приєднатися до нашої дружньої сім’ї.
Ми разом, займаємося улюбленою справою і в цьому наша сила.

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ НАШОЇ КОМАНДИ!

Відповідальність та довіра

Беремо відповідальність за свої слова, дії та результати. Із задоволенням виконуємо свою роботу, вирішуємо питання будь якої складності. Ми команда! Кожен з нас є професіоналом у своій справі, який якісно та злагоджено реалізовує свою роль.He iснує ефективної команди без довіри один до одного. Ми довіряємо не тільки професійним якостям, знанням та досвіду колег, а навіть передчуттям один одного.

Професійна команда та work-life balance

Ми повсякчас відчуваємо турботу: в роботі – через професійне наставництво, в повсякденному житті – через піклування про наш фізичний та психологічний стан Для нас важливо, щоб у вас був час для себе і своїх рідних, а робота стала гармонійною частиною вашого життя

Навчання та кар’єрний ріст

Професійний розвиток — запорука успіху, командна ефективність та результат. Постійний саморозвиток, відвідування зовнішніх заходів, проведення бізнес-ігор та інших навчальних активностей допомагає нам постійно знаходити шляхи до покращення наших бізнес-процесів, операційної досконалості в роботі та тримати постійний напрямок на професійний розвиток. Також в нас немає обмежень для кар'єрного росту. Ми вирощуємо кадри і воліємо внутрішньому резерву

Винагорода та бонуси

Конкурентоспроможна винагорода, стабільний прибуток і індивідуальні бонусні програми. Корпоративні знижки на послуги компанії подарунки до Дня народження.

Перелік наших вакансій

Будівельник

Зварювальник

Електрик

Мебельник

Метролог

Плиточник

Сантехнік

Програміст

Працівники
клінінг напряму

Менеджер кол центру
(Віддалено)

Менеджер по роботі
з клієнтами

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!