Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Повірка лічильників

Дякуємо що звернулись у нашу компанію.

Ми надійна компанія послуг EkoTex, яка тривалий час працює у сфері проектування, встановлення, заміни, повірки, обслуговування, приладів обліку води та тепла в житлових і нежитлових приміщеннях. Ми гарно себе зарекомендували на ринку послуг з замовниками, партнерами та енергопостачальними організаціями, такі як: київводоканал, київтеплоенерго, ТОВ «Євро-реконструкція», Центром Комунального Сервісу (ЦКС). Візьмемо на себе всі процеси пов’язані з розпломбуванням, опломбуванням, повіркою, заміною, постановкою на облік приладів комерційного обліку води та тепла (під ключ)!
Хочемо нагадати своїм клієнтам, що усі  засоби комерційного обліку теплової енергії (теплолічильники), лічильники холодної та гарячої води, а також багатотарифні прилади обліку  води повинні своєчасно проходити повірку, з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів (певного проміжку  часу між двома періодичними повірками), що складає 4 роки (наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.10.2016 № 1747 «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями», зареєстрований у Мін’юсті 01.11.2016 за № 1417/29547).
Дізнатися дату повірки лічильника можно у паспорті вашого вузла обліку або в особистому кабінеті на офіційному сайті постачальника послуги.

Ми поставимо на облік результати повірки приладів

Наша компанія проводить реєстрацію результатів перевірки в енергопостачальних організаціях.

Справедлива ціна

Чим більше тим менше. Якщо Ви замовляєте перевірку більше одного приладу ви отримуєте знижку на повірку.

Хороші співробітники

Досвідчені співробітники кол-центру компанії EkoTex зможуть в найкоротші терміни відповісти на всі Ваші питання.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!