Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Встановлення батарей

Заміна опалювальних приладів (батарей) є важливим питанням і не терпить безвідповідальності!
Хто у своїй квартирі хоче побачити повінь чи сусідів із позовами до суду за затоплення яких ви залили, самі того не підозрюючи?
Отже, при виборі підрядника вам потрібно ретельно вибирати його – вибирайте професіоналів!
Наша компанія, що спеціалізується на сантехнічних послугах, готова будь-коли за вашим дзвінком приїхати та замінити батареї, встановити радіатори нового покоління.
Безкоштовно приїдемо на огляд місця встановлення, розрахуємо кількість секцій у нових опалювальних приладах, надамо вичерпну інформацію про можливість економії на опаленні та зможемо рекомендувати, які саме у вашому випадку встановити опалювальні прилади: сталеві, біметалічні, чавунні.
Наші досвідчені менеджери зможуть взяти на себе турботу про підбір, закупівлю та доставку батарей, витратних матеріалів для монтажу, відмінної якості, за прийнятними цінами.
Професіонали Сантехніки нашої компанії у зручний для Вас час, виконати всі необхідні роботи із заміни опалювальних приладів, перевірити протягом та дати гарантію 3 роки від компанії на виконані роботи.

Висока якість за помірною ціною!

Ми можемо

Після проведення робіт майстри приберуть за собою та дадуть гарантію на матеріали та виконані роботи від 3 років.

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні працівники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!