Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Майстри для фірм

Очевидно, що корпоративні компанії, мережевий бізнес і невеликі фірми відчувають потребу в ремонтно-будівельних послугах. Але враховуючи стратегічні цілі, у керівників просто не вистачає часу приділяти багато уваги в питаннях, пов’язаних з дрібними ремонтними роботами, непрацюючими комунікаціями, налагодженням роботи освітлювальних приладів і багатьох інших питань пов’язаних із безперебійною роботою підприємств.

Ідеальне рішення – мати надійного підрядника, який бере на себе увесь клопіт з проведенням загальнобудівельних робіт, ремонтів офісів, складських, торгових приміщень, виробничих цехів та інших об’єктів компанії.

Цей формат співпраці вигідний, як одній, так і іншій стороні. При цьому позбавляє Вас утримувати додаткові штати, тяганини з паперами, участі в закупівлях матеріалів, ремонті обладнання, складанні кошторисів на роботі та багатьох інших «захоплюючих» процесів. Все це можна проводити в рамках одного договору за цінами, які ми готуємо безпосередньо для Вас.

Своєчасне та належне виконання договірних зобов’язань допомагає зміцненню партнерських відносин, посилює довіру, сприяє розширенню ділових зв’язків та зростанню авторитету.

Ваш комфорт – наша турбота!

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!