Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Ремонт під ключ 5 зірок

Ви, очевидно, дивилися телешоу, де господар квартири розповідає ведучому своє бачення та побажання щодо ремонту та прощаючись іде, а повернувшись потрапляє у вже облаштоване, обставлене, нове житло своєї мрії!
І щоб виконати це, йому не доводиться ні стежити за робітниками, ні закуповувати будматеріали, займатися доставкою, підбором і тим більше робити щонебудь самому.
Подібний сюжет можна втілити і у вашій квартирі!
Вам достатньо набрати наш номер телефону, замовити ремонт під ключ “5 зірок” та насолоджуватися результатом.
1.Оцінка вартості
До Вас приїде інженер-замірник, вислухає всі побажання, огляне квартиру для подальшого прорахунку та складання кошторису.
2. Розробка дизайн проекту
У роботу включається дизайнер, щоб спільно з Вами створити дизайн квартири та підібрати оформлення інтер’єру.
3.Вибір оздоблювальних матеріалів
У зручний для Вас час до Вас приїжджає технолог із планшетом та розкладками для узгодження матеріалів від чорнових (штукатурки, шпаклівки) до фінішних (шпалери, фарба, підлогове покриття).
4.Ремонтно-технічні роботи
До них входять: перепланування приміщень, перенесення стін, підключення інженерних комунікацій (електрики, води, каналізації, тепла), встановлення сантехніки, вимикачів, розеток, загальнобудівельні роботи.
5.Оздоблювальні роботи
Фарбування стін, поклейка шпалер, укладання плитки, покриття для підлоги, встановлення натяжних стель, при цьому проводиться всебічний аудит для переходу до наступного етапу.
6. Фінальний етап
На фінальному етапі відділ якості приймає роботу, прибирає та вивозить сміття, після чого Ви приїжджаєте та приймаєте якість роботи.
А щоб у Вас залишилися тільки позитивні враження, прибирання клінінгової компанії буде за наш рахунок. Вам залишиться приїхати в чисту, доглянуту квартиру та насолоджуватися нею.

На матеріали та ремонтні роботи термін гарантії 3 роки.

Також ми надаємо такі послуги як:

  • Дизайн-проект інтер’єру
  • Перепланування
  • Звукоізоляція
  • Багаторівневі стелі
  • Декорування
  • Авторський нагляд
Дизайн квартиры

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!