Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Дизайн квартири

Розглядаючи модні видання, здається, що за наявності матеріалів та бажання можна створити дизайн інтер’єру самому.
Але на практиці все стає складніше!
Сам дизайн інтер’єру – це сукупність гармонії та стилю поряд з високою якістю. Команда архітекторів, інженерів, будівельників створять вам ідеальний варіант, що згодом убезпечить від непотрібних витрат, перевитрати матеріалів і постійному питанню «а чи правильно я роблю?». Ми заощадимо ваш час та гроші!
Створення цікавого та функціонального інтер’єру вимагає опрацювання дрібниць та деталей, підбір стильового рішення, меблів, обладнання, фактурних рішень, спираючись на допуски, будівельні норми та правила з огляду на побажання замовника, не виходячи за рамки фінансування, виділеного для проведення ремонтних робіт.

Переїжджаючи в нове житло або готуючись до капітального ремонту, навіть за невеликого бюджету Ви зрештою хотіли б бачити поєднання індивідуальності та стилю, функціональних рішень своєї квартири, для створення відчуття комфорту та впевненості.
Важливо, щоб створена навколишня обстановка у квартирі приносила натхнення, радість та дозволяла Вам відпочити душею та тілом після важкого ділового дня.
Компанія EkoTex – сукупність творчого колективу дизайнерів, художників з кваліфікованими інженерами-будівельниками для створення органічного образу Вашого будинку з подальшим його втіленням.

Втілимо ваш простір для майбутнього!

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!