Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Монтаж сантехніки

Найчастіше малокваліфіковані сантехніки, що виробляють монтаж унітазу, раковини, душової кабіни, біде, сушарки для рушників самі того не підозрюючи стають джерелом жалюгідних наслідків – починаючи цокання системи закінчуючи проривами труб і виходом з ладу каналізації.
Наші спеціалісти з багаторічним досвідом, маючи в своєму арсеналі сучасне оснащення поряд з передовими технологіями, зможуть швидко підібрати, закупити, зробити монтаж сантехніки для кухонь, ванних кімнат: змішувачів, унітазів, рушників, біде, ванних, душових кабін та багато іншого.
Вам достатньо визначити для нас фронт робіт, і ми підберемо індивідуальні рішення, виконаємо роботи у зручний для Вас час із повною відповідальністю гарантіями та введенням в експлуатацію на довгі роки.
Наші переваги:
Прибуття спеціаліста у зручний для вас час
У роботі використовуються матеріали – комплектуючі кращої якості
Акуратні та ввічливі сантехніки
Високий професіоналізм та гарантії на виконані роботи
Найкоротші терміни для виконання робіт поряд з найкращою ціною

Висока якість за доступними цінами.

Ми можемо

Після проведення робіт майстри приберуть за собою та дадуть гарантію на матеріали та виконані роботи від 3 років.

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні співробітники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!