Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Повірка лічильників води на дому за 30 хв

Повірка лічильників води на дому досвідченими метрологами нашої компанії проводяться за 30 хвилин та  не потребує демонтажу приладу , порушення метрологічних пломб . Повірка проводиться шляхом підключення установки через прилад до системи водопостачання (через змішувач) та заміряються контрольні протоки обсягів води різних витратах. Шляхом, реалізованого в переносній установці алгоритму обчислення та накопичених даних, визначається відносна похибка лічильника на кожній протоці. Допуск 3%. Роботи проводяться відповідно до методики повірки лічильників.
Процедура перевірки одного лічильника займає не більше 20 – 30  хвилин після цього Вам видається свідоцтво про працездатність приладу. Якщо Ваш прилад прослужив Вам вірою і правдою 4-8 років, то проходження перевірки без демонтажу на 80% виявиться з позитивним результатом, від 8-12 років на 50%, ну а в тому випадку що більше 12 років рекомендуємо Вам зробити перевірку з демонтажем або просто замінити прилад оскільки за час роботи на стінках приладу утворюється наліт, який може впливати на працездатність приладу.
Наші фахівці зможу на місці порадити як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації зробити заміну приладу з подальшим пломбуванням та реєстрацією.

Ми поставимо на облік результати повірки приладів

Наша компанія проводить реєстрацію результатів перевірки в енергопостачальних організаціях

Справедлива ціна

Чим більше тим менше. Якщо Ви замовляєте перевірку більше одного приладу ви отримуєте знижку на повірку.

Хороші співробітники

Досвідчені співробітники кол-центру компанії EkoTex можуть в найкоротші терміни відповісти на всі Ваші питання

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!