Кваліфікована допомога у побуті
м. Київ 04205
пр. Оболонский 14. пов. 2.

Заміна стояків водопостачання та каналізації

Заміна стояків водопостачання та каналізації у наших будинках питання дуже актуальне і, як показує практика, все має свій термін служби, а в наш час аварійний стан комунікацій може спричинити багато незручностей та обійтися дуже дорого.
Тривале використання трубопроводів призводить до корозії, а накопичені відкладення звужують діаметр стояка та зменшують продуктивність. Заміна ділянки трубопроводу – це відповідальне завдання та трудомістка процедура, тому покладатися на свої сили не варто!
Найкраще довірити цю роботу професіоналам!
Наш багаторічний досвід, наявність необхідних інструментів, якісних витратних матеріалів дає нам підставу говорити, що заміна стояків буде проведена на високому рівні із встановленням якісних пластикових або металевих труб, щоб без зайвих витрат забезпечити Вам надовго комфорт та благополуччя.
Можливий виїзд наших спеціалістів на аварійні ситуації щодо усунення раптових протікань.

Все міняємо на краще!

Ми зробимо

Швидко, у зручний для Вас час приїдемо, вираховуємо найкращі варіанти, виконаємо прорахунок, пропонуємо кращу ціну, виконаємо роботи, дамо гарантії від 3 років.

Справедлива ціна

Якщо Ви не вперше замовляєте послуги в нашій компанії, Вам нараховується додаткова знижка 7% на всі види робіт. Знижки пільговим групам громадян.

Гарні працівники

Досвідчені співробітники кол центру компанії EkoTex зможуть в найкоротший термін відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.

У Вас залишились питання? Ми готові допомогти!